Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Nje Mije Arsye Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Nuk i di
arsyet qe s'te kam me prane
eshte vone
une di
arsyen qe te dua
ti me mungon
mbyll deren iken le pas zbraz'ti
nje cast te huaj u beme une e ti
tani une kam frike,kam frike
dhe pres per ty

pa ty s'jetoj
humbur larg nga ti
jo,jo nuk mundem
ti me fal pafund'si
njemije arsye qe mi thua nji nga nji
une nje arsye kam
je ti

te dy
te huaj s'jemi kalimtare
lendojme
rendon
ky mur i heshtjes qe na ka marre
rendon
mbyll deren iken .......................

dita merr kuptim nga nje veshtrim
nata behet plote nga nje me fal
vetem nje arsye na risjell me prane
ne e kemi boten nen nje fjale
vetem ty te dua por eshte pak
arsyen nuk e dime as une as ti
as ti


Ky tekst u dërgua nga  sarandaJuliana Pasha
Publikimi: 26/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Shpëtim Saraçi
Teksti: Dr. Flori
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi


Juliana Pasha - Nje Mije Arsye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Mije Arsye".
3. Video është e këngës "Nje Mije Arsye", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0