Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kacaki - Ku Jeni Dhipa  (Feat. JKN, Litroli & Cartani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Çartani

Featuring

JKN

22/04/2012

2012-04-22T20:14:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Jeni Dhipa" kënduar nga Kacaki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kacaki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet