Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha & Manjola Nallbani - Balli I Oxhakut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ai ёshtё njё kёngёtar mjaft i dashur dhe i kёrkuar nga publiku, ndёrsa ajo ka kohё qё i ka munguar skenёs muzikore. Po flasim pёr Kastriot Tushёn dhe Manjola Nallbani tё cilёt sё fundmi kanё ardhur me njё bashkёpunim dhe kanё publikuar kёngёn e tyre tё cilёn e kanё titulluar ‘Balli i Oxhakut. Kjo kёngё po pёlqehet mjaft shumё nga publiku dhe po ashtu ёshtё e realizuar edhe me klip.


Kastriot Tusha & Manjola Nallbani - Balli I Oxhakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balli I Oxhakut".
3. Video është e këngës "Balli I Oxhakut", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha & Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:


Komente 0