Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha & Josif Gjipali - Per Flamur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Per Flamur" kënduar nga Kastriot Tusha & Josif Gjipali.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Per Flamur".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Kastriot Tusha & Josif Gjipali
Publikimi: 27/11/2022
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Maliq Lila
Orkestrimi: Enis Mullaj


Kastriot Tusha & Josif Gjipali - Per Flamur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Flamur".
3. Video është e këngës "Per Flamur", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha & Josif Gjipali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:


Komente 0