Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tv Klan - Ding Dong Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  33

Ding dong

Ding dong, ding dong, ding dong,
ora 12:00 afroi,
ding dong, ding dong, ding dong,
një dëshirë po e mendoj.

Ding dong, ding dong, ding dong,
jep një përqafim dhe ti,
ding dong, ding dong, ding dong,
ku ka festë, ka dashuri.

( 2 Herë )
Tre, dy, një,
numëro me mua,
fishekzjarret bëjnë BUM,
tre, dy, një,
ju urojmë gëzuar,
e dhurata sa më shumë!

Ding dong, ding dong, ding dong,
jep një përqafim dhe ti.


Ky tekst u dërgua nga Rezi

Tv Klan - Ding Dong
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ding Dong".
3. Video është e këngës "Ding Dong", por nuk këndohet nga Tv Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0