Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Ëndërr Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  4.7 / Votuan:  33

Jam një vajzë, vajzë e re
ndoshta nuk të njoh, e nuk më njeh
veç një gjë unë e di
e dua këngën siç e do dhe ti

Të më zgjojë çdo mëngjes
ëndrra të ndriçoj, ti mbush me shpresë
eja pra të këndojmë
tingujt e jetës ti bashkojmë

Me këngën time në botë do të shkoj
do gjej miqtë e mi dhe do të këndoj
se dua që kënga, të gjithëve t'ju sjellë
mëngjese plot dritë edhe ditë me diell

e do ti marr ëndrrat që ke ti
ti shpërndaj në kaltërsiNuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Për Fëmijë - Ëndërr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndërr".
3. Video është e këngës "Ëndërr", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0