Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Tosi Kolinozi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Pse po qan Tosi
dhe është nervoz
dhëmbët s'i lan
me kolinoz

Na plasi sherri
në lavaman
furça po thotë
unë faj nuk kam

Tek dentisti sot po ikën Tosi
zemërohet furça, kolinozi
pastërtinë
s'e mbajnë dhëmbët e nxirë

Tek dentisti sot po ikën Tosi
zemërohet furça, kolinozi
pastërtinë
s'e mbajnë dhëmbët e nxirë


Këngë Për Fëmijë - Tosi Kolinozi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tosi Kolinozi".
3. Video është e këngës "Tosi Kolinozi", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0