TEKSTESHQIP

Kentina
Pse Ma Lodhe...
Lyrics
(Feat. Genti Lako & Kastro Zizo)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Ma Lodhe..." kënduar nga Kentina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Qershor 2016, Kentina publikon videoklipin "Pse Ma Lodhe...", në bashkëpunim me Genti Lako & Kastro Zizon. Muzika e këngës u punua nga Genti Lako, teksti u shkrua nga Kastro Zizo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genti Lako.