TEKSTESHQIP

Bujar Qamili & Klarisa Filipi
Ledhatare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ledhatare" kënduar nga Bujar Qamili & Klarisa Filipi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Korrik 2023, Bujar Qamili & Klarisa Filipi publikojnë videoklipin "Ledhatare". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gramoz Kozeli, ndërsa orkestrimi u realizua nga Klajv Kajno.