TEKSTESHQIP

Klodian Korra & Eralda Jashari
Ajer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajer" kënduar nga Klodian Korra & Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor erdhi para publikut i kompletuar me vlera artistike me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e krijoi Frame Company Albania, ndërsa xhirimet e videos u realizuan nën regjinë e Don Enio. Videoklipi u publikua me datë 13 Mars 2021. Autor i muzikës dhe autor i orkestrimit rezulton të jetë Sokol Koçi, kënga vjen me vargje nga Gers Alia, ndërsa produksioni vjen e realizuar nga Sol Records.