A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • K
  • KOG
  • Kush Dominon

Official Video

Video Link

KOG - Kush Dominon  (Feat. Strongi & Kook.1)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/09/2010

2010-09-10T23:16:11

Featuring

Kook.1

Featuring

Strongi


kog mbreti kog kurora me vler diamant me vleren e detit me kang temen dridhet bina streni qina old school jaran ka pu pej temin ngo ket floy e lidhim na e bojm tripin qe qe qe ti ngoje hitin aa hajde naton e bojna tripin ton a e din qka t kom thon neve sna bohet von

ref.

ti vjen per qdo minute e kush po veshet gjon ket rep ja kush pe man kog qka po menon

nale pak se na po vim qdo sen qe e bim bbbb na e bim boma venin po prap so sen per ty ska ven ngo mir kush dominon un boj qa du ju boni qka doni

ref.
ti vjen per qdo minute e kush po veshet gjon ket rep jo kush pe man kogqka po menon


Lyrics submited by  diamant


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019