Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolë Oroshi - Bija Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Diten Kur Me The Se Dashni
Ke Gjet E Kuptova Qe Je
Rrit Doren Me Ja Dhon E
Perhajer Mei Thon Qenka
Shume E Rend Kjo Dite

Tjeret Po Gezohen E Une
Se Po Muj Se Ti Bija
Ime Po Pret Deren E
Huj Dhimbja E Gezimi
Sot Mu Kan Perzi Lot
Nuk Du Met Pa Kur Del
Nga Kjo Shpi Sa T'Jet
Kjo Jet Deren E Ke Te
Hap Lumturi Dhe Gezime
Zoti Ju Dhont

TEKSTI DY

Diten Kur Me The Se Dashni
Ke Gjet E Kuptova Qe Je
Rrit Doren Me Ja Dhon E
Perhajer Mei Thon Qenka
Shume E Rend Kjo Dite

REFRENI DY

Tjeret Po Gezohen E Une
Se Po Muj Se Ti Bija
Ime Po Pret Deren E
Huj Dhimbja E Gezimi
Sot Mu Kan Perzi Lot
Nuk Du Met Pa Kur Del
Nga Kjo Shpi Sa T'Jet
Kjo Jet Deren E Ke Te
Hap Lumturi Dhe Gezime
Zoti Ju Dhont


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaKolë Oroshi
Publikimi: 23/09/2022
Muzika: Blero & Chipsi
Teksti: Chipsi
Orkestrimi: Marenglen Boja
Video Produksioni: MAX Production
Recording Mixing/Mastering: Mb Music
Ney: Mandi XhambaziKolë Oroshi - Bija Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija Ime".
3. Video është e këngës "Bija Ime", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0