Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Pasha Zotin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Nata po vjen e
Per ty kam maLL
Ti zemer sonte spo don mem pa
sa lutje loqka jem duhet me ba
Vallahii sonte du me mu met Pa

Reff:
Pasha Zotin sonte do mem Mbyyt
Ah medeT per mu e Per ne të dy
Pasha zotin o Shpirti do mem daL
Hajdehajde
Besom në fjaL

Hajde të Lutem
e boma qefiN
Mos bo hajgare të gjith na presiin
Sa Lutje loqka jem duheT mi bo
Vallahi sonte du me mu met pa

Reff x3
Pasha Zotin sonte do mem Mbyyt
Ah medeT per mu e Per ne të dy
Pasha zotin o Shpirti do mem daL
Hajdehajde
Besom në fjaL


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA   LabigonaLabinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Labi - Pasha Zotin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Zotin".
3. Video është e këngës "Pasha Zotin", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0