Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Falja Zemren Gurbetqarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  23

Nga do që të shkoj un në Evrop
Diaspora jon osht me e fort
Gjermani e Zvicerr, skandinavi
Franc AngLi e deri N'Amerik

Kanga shqipe ne qdo hap po degjohet
N'diskoteka Rinia argetohet

Reff
Ne Rinora 4 sonte e neser n'goldentime
Insomnia vlon , hajde zemer ta kalojm ket nat
Jemi vllezer ne Bab e non
i kem shqiptar
Flassim këndojm shqip
Edhe pse jem Gurbetqar

Shum të Ri e të reja ktu takohen
Gjaku nuk osht Uj që të harrohet
kenga shqipte në qdo hap degjohet
N'diskoteka Rinia argetohet

Hajde falJa zemren gurbetqarit
le te trashegohet gjaku i shqiptariit

Reff
Ne Rinora 4 sonte e neser n'goldentime
insomnia vlon , hajde zemer ta kalojm ket nat
Jemi vllezer ne Bab e non
i kem shqiptar
Flassim këndojm shqip
Edhe pse jem Gurbetqar


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA   Labigona

Labi - Falja Zemren Gurbetqarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falja Zemren Gurbetqarit".
3. Video është e këngës "Falja Zemren Gurbetqarit", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0