Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Labi - Mesazh Ne Telefon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Komente

5 🔥

20/10/2010

2010-10-19T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Maturantet"

Këngë e albumit:

"Ti Ke Mbet Ne Zemren Time"

Këngë e albumit:

"Padrejtesi Ne Dashuri"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
E kam diit se ti ke njet te dashur shpirt
Un gjithmon ty te kam dashuru
Prita këtë nat vite të tëra
Met thon se mke mungu
Kendova kengen tende zemer
te kuptosh se shum Të du

Reff:x2
Një her pata fat
Me ta puth at dor
E të mbetet kënga
deshmitari jon

........
me pas tjeter qe ty zemer
s'te meriton
tash me shoqet e tua ti po rin
Un nga një skaj
Mesazh të qova
ta shpreha dashurin
i fort u bëra
nga zemra nxorra
atë që ndjeja per Ty

Mesazhin ta qova
Ty në telefon
Kthema dhe ti Zemer
shpirti po të don

Mesazhin ta qova
ty në telefon
Kthema dhe ti zemer
Shpirti po më vlon

Reff
Një her pata fat
Me ta puth at dor
E të mbetet kënga
deshmitari jon

Mesazhin ta qova
Ty në telefon
Kthema dhe ti zemer
Shpirti po më vlon


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA   Labigona   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet