Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - A M'ke Shpirt? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

i vetmuar ndehem
te kerkoj ne goten qe e pi
si ne enderr prehehm
dhe mendoj se jam me ty

shpirti me qetsohet
sherohem sa te sho
koha le te ndalet
te lutem mos shko

pse nuk me kupton
kthema dashurin me dashuri
sa shum me lendon
kur me thua prit me pakufi

shpirti me qetsohet
sherohem sa te sho
koha le te ndalet
te lutem mos shko

a mke shpirt veq niher me thuaj
a mke shpirt mos me ler te vuaj (2x her)
mjaft kam pritur e di se me ndjen
afrohu e di se me pelqen

kur ty ste kam njohur
me i lumtur ne bot un kam qen

mirpo qenka shkruar
i dashuruar un te jem

shpirti me qetsohet
sherohem sa te sho
koha le te ndalet
te lutem mos shko

pse nuk me kupton
kthema dashurin me dashuri
sa shum me lendon
kur me thua prit me pakufi

shpirti me qetsohet
sherohem sa te sho
koha le te ndalet
te lutem mos shko

a mke shpirt veq niehr me thuaj
a mke shpirt mos me ler te vuaj (2x her)
mjaft kam pritur e di se me ndjen
afrohu e di se me pelqen


Ky tekst u dërgua nga enndrit hoxhaj   Eliosshuli

Labi - A M'ke Shpirt?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'ke Shpirt?".
3. Video është e këngës "A M'ke Shpirt?", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 7