Official Video

Labinot Rexha - Loti I Femijes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/10/2016

2016-10-08T18:14:27

Muzika:

Ervin Gonxhi

Teksti:

Vojsava Alia

Video Produksioni:

SWARTKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loti I Femijes" kënduar nga Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...