Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Veç Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

2x
Te kam then se je dashni
E vetmja ti per syt e mi
Ti e din sa shum te duu
Ti je bota vec per mu

Refreni 2x

Te jap jeten ty
Ta fal zemren ty vec tyy
Ti me fal te bukrat syyy
2x
Me gjith shpirt ty po ta them
Do jesh gjithmon dashnia jem
Vec te qeshi buza jote
Kam gjith tmirat e ksaj bote


Ky tekst u dërgua nga Ergi_.mLandi Roko
Publikimi: 12/02/2020
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia


Landi Roko - Veç Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Ty".
3. Video është e këngës "Veç Ty", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0