Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - E Shtrenjta Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E shtretja ti je per mua dashuri

Enxhelli im me ngrove shpirtit tim

Ty te dua dhe kur nuk je Me shum se die

Zemra ime per ty po re

Sa shum te ndjej

E shtretja ime me ty zjoj zhgenjime

Me lumturon cdo dite qe kalonPublikimi: 30/05/2020
Muzika: Festim Gici
Teksti: Olsi CelmetaMë Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente mbi këtë këngëLandi Roko - E Shtrenjta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Shtrenjta Ime".
3. Video është e këngës "E Shtrenjta Ime", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.