Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko & Florian Tufallari - Me Nje Tjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votëTani ne pritje te
Kam humbur,te prek te
Puth veq me kujdes si
Trendafil i keputur
Zemra esht ndar ne dy pjes.


Ti me nje tjeter s'me
Ndron dot,ti lexoj
Ata dy sy pa njeri
Tjetrin nuk bejm dot
Ti pa mu dhe un paty.


Mos kerko te te dua
Mos kerko te te flas
Jemi si te huaj ne tedy
Me s'jemi bashk.


Ti me nje tjeter
S'me ndron dot, ti
Lexoj ata dy sy, pa
Njeri tjetrin nuk bejm dot,
Ti pa mu dhe un pa ty.


Ky tekst u dërgua nga Gyli kamiLandi Roko & Florian Tufallari
Publikimi: 25/06/2021
Muzika: Denis Gici
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Teksti: Mm
Special Guests: Serena Sula, Arjon Luli
Screenwriter: Ren RenLandi Roko & Florian Tufallari - Me Nje Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Nje Tjeter".
3. Video është e këngës "Me Nje Tjeter", por nuk këndohet nga Landi Roko & Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0