A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ledi Vokshi - Dashnia O Lezeti  (Feat. Amarda Arkaxhiu)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/08/2018

2018-08-15T17:00:02

Featuring

Amarda Arkaxhiu


[Ledi:]
Run Away
Ku veten e gjen ti
Dance Away
Se nje jete ke ti

Run Away, Run Away

Push Away
C’do mendim negativ ti
Dance Away
Lere trupin e lire ti

Dance Away, Dance Away

Merre jeten lehte, e shijo cdo moment
Mos ta ndjej
Nese ti e do prap
Bo REPLAY
Vetes jepi Love
Jepi ti LOVE, Jepi ti LOVE

[Amarda REF. 2x:]
Bona jeten per qefi
Bone bobe jeten si Ledi
Mos ta nin c’ka thone milten
SE DASHNIA OSHTE LEZETI

[Ledi:]
Run Away
Ku veten e gjen ti
Dance Away
Se nje jete ke ti

Run Away, Run Away

Push Away
C’do mendim negativ ti
Dance Away
Lere trupin e lire ti

Dance Away, Dance Away

Merre jeten lehte, e shijo çdo moment
Mos ta ndjej
Nese ti e do prap
Bo REPLAY
Vetes jepi Love
Jepi ti LOVE, Jepi ti LOVE

[Amarda REF. 2x:]
Bona jeten per qefi
Bone bobe jeten si Ledi
Mos ta nin c’ka thone milten
SE DASHNIA OSHTE LEZETI


Lyrics submited by Elae-Cards (2)

U krijua nga mike 2018-08-18 15:30:22
Push Away
çdo mendim negativ ti
Dance Away
Lëre trupin e lirë ti
2018-08-17 07:57:03
Merre jetën lehtë
e shijo çdo moment.
Mos ta ndjej
Nese ti e do prapë,
bo REPLAY.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019