Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledina Çelo - Po Vij Tek Ti (Fantasy) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

je n'est pas envie, s'të harroj
po vi tek ty shpirt, ku je?
ooho
Po vi tek ty me pa duri
po neser shimi sot
sa shum vjen
e teshmja lur me hares per
gjithmon ne u deshim sod me geri
kur ti me the
alo ku jesh ne telefon
kam ardh per ty
me mundon
te ndjek, te ndjek, te ndjek...
uuu a a u a aha haa
un kthehem nga ti
un paramendoj
pa ty jetoj...
po ai qe merr frym
dhe jetoj gjdo qast esht kaq e shtir
un duroooj
je ai qe me jetonn
me ste haarroooj
tjeter dit esht a e shehhh
qka esht pa ty...
mon amour je t'aime oh oui ah ha oh oui tu es moi ahha je t'aime...
te ndjek te ndjek ti je ti...
te ndjek te ndjek te ndjek, te ndjek...
ti, je ti...


Ky tekst u dërgua nga LiliLedina Çelo
Publikimi: 22/10/2007
Teksti: Timo Flloko
Video Produksioni: Dejan Milicevic


Ledina Çelo - Po Vij Tek Ti (Fantasy)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vij Tek Ti (Fantasy)".
3. Video është e këngës "Po Vij Tek Ti (Fantasy)", por nuk këndohet nga Ledina Çelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledina Çelo:


Komente 0