Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Selimi - Qka Paska Bilbili Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qka paska bilbili
qe kanges ja thot
ja paska ni zemra
nuse marrim sot
Nuse po thot nana
bash sikur yll drite
lumja un perveti
qe do dal me prite

Hajde hajde nuse
rreth ksaj pemes o
ske mem dal moj ske mem dal
prej zemre sot
2x

Andrra ime jetes
mu bo realitet
i mora djalit nuse
qysh e deshta vet
Ni nuse per qefi
met mirat e zotit
koka kan e bardh
nan kjo dit e sodit

Hajde hajde nuse
rreth ksaj pemes o
ske mem dal moj ske mem dal
prej zemre sot
2x
Lendita Selimi
Publikimi: 21/11/2019
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu


Lendita Selimi - Qka Paska Bilbili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Paska Bilbili".
3. Video është e këngës "Qka Paska Bilbili", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lendita Selimi:


Komente 0