Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Ti Nuk Eksiston Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

Prap të dëgjoj ty, se si më flet,
s’mund të shoh në sy dhe kur se pret,
fjalën n’fyt ta lë nuk dua të t’shoh më
prej teje unë nuk dua asgjë,
pse po me shikon me aq habi
Cka po të mundon tregom tani
Unë shqip po të flas, nuk dua që ta zgjas
S’me intereson nëse ti plas

Refrain:
Larg nga syt e mi dua të jesh ti
Pse s’kupton
Mos u bë fëmijë se koha po te shkon
Larg nga syt e tu do t’jem edhe unë
Përgjithmonë unë të kam tregu
Asgjë nuk me mungon
Se ti për mua nuk ekziston

Kur do ta kuptosh që nuk ke shpresë
Fillo të mendosh dhe bë nje kthesë
Larg prej meje shko
Nga e para krejt fillo
Fito nje zemër tjetër
Provo

Unë kështu jam mire
S’më duhesh ti
Ndjehem shumë e lire pa asnjëri
Dhe do të vazhdoj
Si dua të jetoj, për askë tjetër
Nuk kam nevojë

Refrain:
Larg nga syt e mi dua të jesh ti
Pse s’kupton
Mos u bë fëmijë se koha po te shkon
Larg nga syt e tu do t’jem edhe unë
Përgjithmonë unë të kam tregu
Asgjë nuk me mungon
Se ti për mua nuk ekziston

pse po me shikon me aq habi
Cka po të mundon tregom tani
Unë shqip po të flas, nuk dua që ta zgjas
S’me intereson nëse ti plas

Refrain:
Larg nga syt e mi dua të jesh ti
Pse s’kupton
Mos u bë fëmijë se koha po te shkon
Larg nga syt e tu do t’jem edhe unë
Përgjithmonë unë të kam tregu
Asgjë nuk me mungon
Leonora Jakupi
Publikimi: 01/12/2003
Festivali: Zhurma Show 2004
Teksti: Memli Krasniqi
Orkestrimi: Enis Presheva


Leonora Jakupi - Ti Nuk Eksiston
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Eksiston".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Eksiston", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 2