Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Maximum Te Ndryshem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

ti energjik je
shum fantazi ke
bota e vogel
eshte per ty

un jom e turbshme
ne shpirt e dhrudhshme
zemer bujare
si leqare

ref.maximum te ndryshem
kemi qelluar
ti shum energjik
un e trazuar
dy bota te ndryshme
ne kit veri
ska dashuri

ti ti bo jemi
djal ma extremi
bota e vogel eshte
per ty

un jom e turbshme
ne shpirt e dhrudhshme
zemer bujare
si leqare


Ky tekst u dërgua nga Egzona Alija


Nuk kemi video për këtë këngë.


Leonora Jakupi
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Leonora Jakupi - Maximum Te Ndryshem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maximum Te Ndryshem".
3. Video është e këngës "Maximum Te Ndryshem", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0