Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Koha S'na Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31

Sa ka zhurm ne ket trafik
Te gjith kthehen veq ti ik
Ka met mblu kjo bore ket vit dimrit
Ne endrra pa fund t'mijat
s'te gjej me aty ku t'lija
Veq ke len nje shej tek ti pendimi

Por s'je vetem si gjith qe treten
Ashtu shkove e me harrove
Ket nat janari ti s'je i pari dhe as i fundit
qe ket jet tradhtove

Fundit her te thash e di
Ne syt e saj me shfaqesh ti
Si nje perde mbyllet e me humb ndrita

Si as nje here do te lutesh ti me s'do t'ket
dhimb be syt e mi
Do t'kem shku se per mu filloj dita

Por s'je vetem si gjith qe treten
Ashtu shkove e me harrove
Ket nat janari ti s'je i pari dhe as i fundit
qe ket jet tradhetove

Ref (2x):
Ku je ti, e ku jam une?
Kjo nat e ftoht me le pa gjum
Ku je ti e ku jam une?
Orar nuk ndal, koha s'na fal

Ku je ti e ku jam une?
Kjo nat e ftoht me le pa gjum


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   aiidak   AgNnNesssA   ditusheeLeonora Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/05/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 10
Festivali: VFM 2011
Video Produksioni: Imagine Films


Leonora Jakupi - Koha S'na Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha S'na Fal".
3. Video është e këngës "Koha S'na Fal", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0