Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Liria Dedvukaj - Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Liria Dedvukaj - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"The Best Of Liria"

Këngë e albumit:

"Per Ato Puthjet E Djalit"

Komente

Asnjë Koment

01/04/2000

2000-04-01T11:00:00+00:00Sa herë mbrëmja vjen me yje
Unë kujtoj natën e parë
Syt e tu që më vështronin
Zëmrat s’thoshnin dot një fjalë

Dashuria lind pa dashur
Dhe të ndjek gjithmon nga pas
Kujtojmë mbremjën e maturës
Kur të dua dot s’të thash

Ike larg por s’më harrove
Se në zemër pranë më kishe
Sa shpejt që kaluan kohët
Stinët muajt edhe vitet

Jeta ime je veç ti
Ti je shiu edhe dielli
Ti kam falur buz e sy
Se ti shpirtin
Ma ke dehur

Do të dua për gjithë jetën
Ti je dashuri e parë
Sa her që të kam pran vehtës
Jeta më duket përrallë

Teksti: Sokol Marsi


Ky tekst u dërgua nga  ProLD
Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet