A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lora Braha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Lora Braha është një këngëtare e njohur. Ky nuk është rasti i parë, por as i fundit që motrat ndjekin shembullin e njëra-tjetrës, në rastin konkret, në muzikë. Kështu ka bërë motra e këngëtares së njohur Mihrie Braha, Lora, e cila edhe pse ushtron profesionin e ekonomistes, merret edhe me muzikë. Ajo ka filluar të këndojë qysh fëmijë në aktivitete të shkolles dhe me siguri, edhe prania e Mihries në këtë fushë e ka ndihmuar shumë. Në shumicën e rasteve punojnë me të njëjtin ekip bashkëpu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Mihrije Brahës

Tezja e

Plator Abazit

Kunata e

Naim Abazit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fikrije Lushaku

Valentina Rama

Miradije Aliu

Antigona Rustolli

Antigona Sejdiu

Aferdita Bajrami

Laureta Meci

Odeta Katundi

Azra

Mimoza Gjikola (Mimi)


Tags: Lora Braha, Loreta Braha, Mihrie Braha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019