TEKSTESHQIP

Mihrija, Naimi, Lora & Adnani
Veteran Dashnie
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veteran Dashnie" kënduar nga Mihrija, Naimi, Lora & Adnani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për melodinë dhe për fjalët e këngës u kujdes Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Ardian Kastrati.