TEKSTESHQIP

Mihrije Braha, Lora Braha & Sinkoppa
Na Lulijen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Lulijen" kënduar nga Mihrije Braha, Lora Braha & Sinkoppa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Astrit Halimi.