Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorela Sejdini - Pritëm Edhe Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pritëm edhe pak
Një milion arsye,
I kam për t'u larguar,
Por ka diçka në sytë e tu,
Që ndjenjat m'i kanë zgjuar...

Kur më shikon dhe më flet,
Ti nuk e di sa më pëlqen,
Më duhet kohë të të besoj,
Më pëlqen, por tani nuk ta them...

Pritëm edhe pak,
Pritëm se nuk do vonoj shumë gjatë,
Do ta jap zemrën pak nga pak,
Do jem me ty, se të kam fat... 2x

Nje milion arsye,
Mi dhe per te besuar
Por une vazhdoj te njejten loje
Bej sikur nuk jam dashuar

Kur më shikon dhe më flet,
Ti nuk e di sa më pëlqen,
Më duhet kohë të të besoj,
Më pëlqen, por tani nuk ta them...

Kur ti më ke afër,
duket larg por ti më ke pranë
kur më shikon dhe më flet, më pëlqenPublikimi: 05/12/2017
Festivali: Festivali i 56-të në RTSH
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Yll Limani


Më Shumë Këngë Nga Lorela Sejdini:


Komente 0


Lorela Sejdini - Pritëm Edhe Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pritëm Edhe Pak".
3. Video është e këngës "Pritëm Edhe Pak", por nuk këndohet nga Lorela Sejdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.