Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori & Sphresim Zylbehari - Malli Po Me Vret

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Po Me Vret".
3. Video është e këngës "Malli Po Me Vret", por nuk këndohet nga Lori & Sphresim Zylbehari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori & Sphresim Zylbehari - Malli Po Me Vret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Nuk Je Ti"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shpresim Zylbehari

24/06/2009

2009-06-24T21:38:48+00:00SHPRESIM:
Po te shohë një herë në javë
dhe kjo aspak s'më pëlqen
dua të shijoj çdo natë
e jo veç për vikend

LORI:
shtatë ditë sikur shtatëqind vjet
duken kur s'të shoh me sy
gjithçka vdes kur sjam me ty

REFF:
Krejt krejt i kam sonte
më mungon pranija jote
zemra me nuk pret
malli po me vret
krejt krejt i kam sonte
më mungon pranija jote
krejt i kam këtu
por jo sytë e tu

LORI:
veç një datë në kalendar
e shënoj me dashuri
ditët tjera le të shkojnë
ato nuk kanë rëndesi.

SHHPRESIM:
Shtatë ditë sikur shtatëqind vjet
duken kur s'të shoh me sy
gjithçka vdes kur s'jam me ty.

REFF:
krejt krejt i kam sonte
më mungon pranija jote
zemra më nuk pret
malli po me vret
krejt krejt i kam sonte
më mungon pranija jote
krejt i kam ketu
por jo sytë e tu.


Ky tekst u dërgua nga ardi
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet