Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luiza Reka & Leonard Pjetri - Ne Ket Jete Hallet Ndahen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ne Ket Jete Hallet Ndahen" kënduar nga Luiza Reka & Leonard Pjetri.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ne Ket Jete Hallet Ndahen".

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Luiza Reka & Leonard Pjetri
Publikimi: 16/12/2022
Muzika: Fran Kodra
Teksti: Fran Kodra
Orkestrimi: Luan Dagistani


Luiza Reka & Leonard Pjetri - Ne Ket Jete Hallet Ndahen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Ket Jete Hallet Ndahen".
3. Video është e këngës "Ne Ket Jete Hallet Ndahen", por nuk këndohet nga Luiza Reka & Leonard Pjetri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Komente 0