Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmut Ferati - Mos Qaj Per Mu Prishtin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj Per Mu Prishtin".
3. Video është e këngës "Mos Qaj Per Mu Prishtin", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati - Mos Qaj Per Mu Prishtin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Oh A E Di?"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:002x Ne dyert e Vjetra
Veq nje Emer mbeti
Ste thash Lamtumir
o Qytet pa Lum.

2x Mi ruaj Kujtimet
ithash Ulpianes
Se dikur Se dikur
Dy zemra Aty u deshen shum.

2x Mos qaj Per mu Prishtin
Nese thon se un kam qar
se shume zemra ne ket bot
jan bashku per tu ndar.

Nese ma nuk jam
ne dhomen evjeter
atje jan kujtimet
per nje dashuri
nje student i yti qe ishte dikur
do te vij do te vij
nje dit te ti perseri.

Nese ma nuk jam
ne dhomen evjeter
atje jan kujtimet
per nje dashuri
nje student i yti
imbytur nga malli
do te vij do te vij nje dit
te ti perseri.

4x Mos qaj Per mu Prishtin
Nese thon se un kam qar
se shume zemra ne ket bot
jan bashku per tu ndar.


Ky tekst u dërgua nga Luanesha
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet