A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mahmut Ferati - Merre Jeten Time


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Music & Lyrics:

Fatmir Muja

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Song from the album:

"Oh A E Di?"


Merre zemren time dhe me
te jeto,
ateher do ta dish ky shpirt
sa te do,
ateher do ta dish ky shpirt
sa te do...

Ref; Nese ti nuk vjen mos me ler
te pres,
merre jeten time dhe me ler
te vdes,
merre jeten time dhe me ler
te vdes...

Merri syt e mi dhe me ta
shiko,
ateher do ta dish qe moti
te njoh,
ateher do ta dish qe moti
te njoh...

Ref; Nese ti nuk vjen mos me ler
te pres,
merre jeten time dhe me ler
te vdes,
merre jeten time dhe me ler
te vdes....

Per ty bahem kang per ty
bahem lot,
per ty perendia me solli
n'ket bot,
per ty perendia me solli
n'ket bot...

Ref; Nese ti nuk vjen mos me ler
te pres,
merre jeten time dhe me ler
te vdes,
merre jeten time dhe me ler
te vdes....


Lyrics submited by Sy Zjarrta (gasolina)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019