A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati & Sherife Sherifi - Dil Ma Shpesh Ti Moj Qik


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

See Also

Sherife Sherifi

Song from the album:

"Jeho Kenga Ime"


dil ma shpesh ti moj qik se per ty shum jam merzit jam merzit mka marr malli dashuria zemren ma kalli.

duro pak o djali iri paske ra nket dashuri edi djal qka ke deshir merre veten pak met mir.

o ´sa shum pot lut ky djal qele gojen thuj at fjal ndreqe qiko pak muhabetin mos ja prish ktij djalit qefin.

o qfare fjale met kalxu qka po don ti nga un nuk ta prishi qefin ty veq ti fali kto dy sy.

o tlumt goja ty perjet krejt merzin tash ma ke jek ruju qiko mos ushkri krejt ma ke jek mat madhin dert.

mbaje veten pak or djal don mem shkri me ato fjal njani tjetrit ja din hallin kur don zotin o me ta pa hajrin.


Lyrics submited by Luanesha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019