Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mali G - I Dont Nead A Bitch

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Dont Nead A Bitch".
3. Video është e këngës "I Dont Nead A Bitch", por nuk këndohet nga Mali G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mali G - I Dont Nead A Bitch  (Feat. Lil Koli & Blazer)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blazer

Featuring

Lil Koli

13/10/2012

2012-10-13T10:22:49+00:00Mali-G:

Nese nzemer te lendova
Dhe dhimbjen une ta shtova
Ti Ishe Qellimi Im Unn Thjesht
Si Mas Arsyes Veprova

I Don't nead A BITCH in my life (na na)
Coz. I Don't nead a BITCH in my life

i DOn't nead a Bitch se bi**his ka plot
bi**hes ka plot me to nuk shty dot
dikur athu se disha po menon se tdu akomaa
e di kur ishim bashk
edhe lujshmi orve t’vonaa

Se di qysh thojshe
kur po menojshe
largoheshe prej meje
edhe tjetrit ju afroheshe

sa bukuroshe qe mu
ma mer zemren
Fuck You f**k out ti sun
ma mer femren

Mali G si stuhi per cdo bi**h qe ska dashni ska dashni per as njeri
per veq asaj qe kom nshpi
zemra Malit si hotel
tre femra veq 1 pom del
El e e ej el (e e e ej)

Femra kudo tallem me to
1 muj te du mo nuk tnjo

ref. 2x
Nese nzemer te lendova
Dhe dhimbjen une ta shtova
Ti Ishe Qellimi Im Unn Thjesht
Si Mas Arsyes Veprova
I Don't nead A BITCH in my life (na na)
Coz. I Don't nead a BITCH in my life

BLAZER:

Bitch tpata than
Bo kujdes se me mu se ki tlet
Bitch
kur nuk ta fali gabimin
ket e ki dit edhe vet
bi**h

ca tmungonte ka un
cka nuk gjete nga un
ca ondrash st’realizova
ca kerkoje ma shum

Kishe pir bar Boy sene qe nuk tpelqejn
kishe shum femna pom afrohen
e po ma thejn jom i till nga natyra
Jom me shok cdo moment
origjinal perfect yaa

LIL KOLI :

Shum i Shtrejt Noshta Ske Pas Sen
Ki Nevoj Me Tregu Kudo Qe Ke Per T'shkel.
gjint kan met fol per mu

Jam aj djali pa or
Me kuror ndor
Mbizotroj ne kto rug
Dite e nat ne gjdo or

Bitch nuk du me ta ngju zonin
Si me llastik si pa llastik
Nuk du me ta ngju zonin
Bitch nuk du me ta ngju zonin
Yaaa nUk du me ta ngju zonin

ref. 2x
Nese nzemer te lendova
Dhe dhimbjen une ta shtova
Ti Ishe Qellimi Im Unn Thjesht
Si Mas Arsyes Veprova
I Don't nead A BITCH in my life (na na)
Coz. I Don't nead a BITCH in my life

Good guys like bi**his
and bi**his love bad guys yee
but bad gays f**k bi**his
and thets all the story guys
2x
I Don't nead A BITCH in my life (no no no )
Coz. I Don't nead a BITCH in my life
yeee...


Ky tekst u dërgua nga  DuuLix
Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet