Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi & Ilir Tironsi - Tatuazhi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

12/03/2019

2019-03-12T20:37:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tatuazhi" kënduar nga Mandi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Genta Sela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E kam ender ne sirtar,
nje figure ta bej tatu,
une me ty jam shume krenar
syt e tua shum i du

Nena ime syte e tu,
skan nevoje per makijazh,
do ti marr un syte e tu
e ti bej une tatuazh.

Zemren nuk ja jap askujt,
se aty jane syte e tu,
do bertas ti them gjithkujt,
nene ty sa shume te du.Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet