Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Tak Tak  (Feat. Mikel Elmazi & Fabio)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Mandi

Muzika & Orkestrimi:

Mikel Elmazi

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Mikel Elmazi

15/08/2019

2019-08-15T16:40:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tak Tak" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet