Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Manjola Nallbani - Kjo Bote Merr Fryme Nga Dashuria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Bote Merr Fryme Nga Dashuria".
3. Video është e këngës "Kjo Bote Merr Fryme Nga Dashuria", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Manjola Nallbani - Kjo Bote Merr Fryme Nga Dashuria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+00:00E shkurter kjo jete
E njerezit harrojne
Se vijne ne kete toke
Si engjej, sa shpejt ndryshojne
Se kjo bote mer fryme vec nga dashuria
Jo nga dhimbje e shpirtit as ligesia

Vjen nje cast ne jete
Koken kthen pas ti
Ke lene dhimbje a miresi
Kjo bote do ekzistoj vec nga dashuria
Jo nga dhimbje e shpirtit as ligesia

Vjen nje cast ne jete
Koken kthen pas ti
Ke lene dhimbje a miresi
O njeri ti je magjia
Ti je fryma e shenjte
qe boten e ndryshon

Vjen ti ne jete nga dashuria
E dashuri jep ne bote
O njeri ti je magjia
Ti je fryma e shenjte qe boten e ndryshon
Vjen ti ne jete nga dashuria
E dashuri jep ti ne kete bote

Se kjo bote merr fryme vec nga dashuria
Jo nga dhimbje e shpirtit as ligesia
Vjen nje cast ne jete
Koken kthen pas tij
ke lene dhimbje a miresi
Kjo bote do ekzistoj
Vec nga dashuria
Jo nga lotet e njerezve as ligesia
Vjen nje cast ne jete
Koken kthen pas tij
ke lene dhimbje a miresi


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet