Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mario Deda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Mario Deda është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Nazmi Sfishta

Muharrem Xhediku

Ylli Valla

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Arti Rec

Sokol Vulaj

Ardit Roshi

Marsel Gunga

Fabian Asllani

Tags: Mario Deda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet