Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Marjeta Billo - Vlen Sa Nje Jete

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vlen Sa Nje Jete".
3. Video është e këngës "Vlen Sa Nje Jete", por nuk këndohet nga Marjeta Billo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marjeta Billo - Vlen Sa Nje Jete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Klodian Qafoku

Teksti:

Arben Duka

Pjesëmarrëse në

Festivali i 50-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

26/12/2011

2011-12-25T23:00:00+00:00U fiken yjet larg atje...
zgjohu me thote,
një ditë e re,
dhe mos u kthe.

Me lumturon çdo ditë që vjen
një shpresë e re në zemër,
gjithmonë me mua,
të dua, të dua.

Të dua ty,
mëngjesi i ri,
ti më kujton,
se kjo ëndërr vazhdon,
unë jam aty,
ku dita e re jetën e zgjon.

Të dua ty,
mëngjesi i ri,
ti më kujton,
se kjo ëndërr vazhdon,
unë jam aty,
ku dita e re jetën e zgjon.

I lutëm ditës mos mbaro,
i falëm diellit mos perendo,
rri më ndriço.

Kjo ditë e re,
me mua flet,
se është e gjallë dhe e vertetë,
vlen sa një jetë.

Të dua ty,
mëngjesi i ri,
ti më kujton,
se kjo ëndërr vazhdon,
unë jam aty,
ku dita e re jetën e zgjon.

Të dua ty,
mëngjesi i ri,
ti më kujton,
se kjo ëndërr vazhdon,
unë jam aty,
ku dita e re jetën e zgjon.

Të dua ty,
mëngjesi i ri,
ti më kujton,
se kjo ëndërr vazhdon,
unë jam aty,
unë jam aty,
ku dita e re jetën e zgjon.

Të dua ty,
mëngjesi i ri,
ti më kujton,
ti më kujton,
se kjo ëndërr vazhdon,
unë jam aty,
ku dita e re jetën e zgjon.


Ky tekst u dërgua nga ALBIKujtim   Annonim
Më Shumë Këngë Nga Marjeta Billo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet