A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mc Kresha - Qoni Durt  (Feat. Singullar, Ledri & Lumi B)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/12/2008

2008-12-28T12:44:10

Featuring

Lumi B

Featuring

Ledri Vula

Featuring

Singullar


veq 1 mc e keni..veq 1 DJ e kenii
veq ni superstar zeeemer hajde tash kceni
superstar tash vjen tkall kur ta preek trupin ta djeg truriin
superstar zemer ky osht i unt..
i smut mentalisht kur e shef femnen pi mbrapaa gjithmon si shigjeet...
ledri
met vet diqka hëëë sa osht ora
po menon dikush qe mu se njo mi njo e nxona
ledri okej n'tana ant une ngohna
rima bojm pare thirrum n'bank se kom me miliona
e boj per qef se boj per femra
n'text e qes qa kom mrena
mc cjom en qit beat ton kan me met emra
6 milion menyra me bo rap qikjo o e jemja
kto shenja kah t'shkilet vetura jem shihet
kush jon reperat mat mirt en hip hop dihet
zoni yt kunder meje kur fol s'nihet
ta boj bajat si jeta n'kosovë st'rrihet
naj njo pi rimave kur hina me ni beat kur jom en kllik
s'nihna dhe vina apet ju lojna t'shtrit me muzik
vina e bina qata qe se ke prit nsese se ke dit
sa shes men kqyri cd-ja me shit.
reff...,


Ky tekst u dërgua nga  Superstaar   qerimi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019