A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda & Mc Beka - 1 Për Krejt


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  25

Fans' Comments

1 🔥🔥

07/07/2018

2018-07-07T16:00:05

See Also

Mc Beka

Music:

Nurteel

Lyrics:

Ghulo

Lyrics:

Mc Beka

Video Production:

VisSoundMedia

Song from the album:

"Js Un Ja Ti"

Song from the album:

"Njo Po Njo"


[Meda]
Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

[Mc Beka]
Njo per Kosov
Njo per Shqipni
Njo per krejt
Krejt nje dashnie

Shqipet sillen neper bot si luana
Krejt si luana, i ka bo nana
Shqipen tattoo n'krah si Lorik Cana
T'hujen se dojna
Tonen se n'dajna

[Meda]
Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

[Mc Beka]
Per armiq synin si shpata
Jena vllazni, mbiemrin Xhaka
Le ta din krejt kudo qe jena
Nje gjak, nje zemer
Shqipe me dy krena

[Meda]
Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer


Lyrics submited by Inae-Cards (3)

U krijua nga Jonaa 2018-07-23 12:48:04
Nje gjak, nje zemer
Shqipe me dy krena
U krijua nga Dreni 2018-07-09 11:25:04
Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar
U krijua nga Dreni 2018-07-09 11:23:35
Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019