Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - E Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

Ku je shpirti jem,po du met taku,
a ka dhe nje shanc na me u bashku.
AH ti je helm qe mke helmu,
pa helmin ton nuk muj me jetu.
Thike me dy deha je per zemren tem,
po prap se prap je dashnia jem

REF.:
Oh e du edhe pse keq pom bon mu
Oh e du edhe pse mka shaktrru
Dashni e jetes ti mbetesh per mu
O Dashni e jetes ti mbetesh per mu

Me ty sy me sy du me u taku
Me ta ndi aromen qe smuj me harru
ah ti je helm qe mke helmu
pa helmin ton nuk muj me jetu.
Thike me dy deha je per zemren tem,
po prap se prap je dashnia jem.

REF.:
OH e du edhe pse keq pom bon mu
Oh e du edhe pse mka shaktrru
Dashni e jetes ti mbetesh per mu
O Dashni e jetes ti mbetesh per mu
Oh e du


Ky tekst u dërgua nga d2Meda
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2020
Muzika: Demir Basha & Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Granit Gashi
Studio: Massive


Meda - E Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Du".
3. Video është e këngës "E Du", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

20
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0