Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Na, Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Gabimishtë jam dashuru
E shtrejt jam tu e pague.
Medet qka me boni dashnija
Vrava veten me dur te mija
Zot merrma shpirtin smuj me jetu
O ket gjendje qysh me duru.

Ref:
Na na Bashk shkojm na
A eshte gjynah na u me u nda
Na na bashk shkojna na
Për njeri tjetrin jemi ba

Dora jote veq mem prek
Galjet krejt mu kishin hjek
Nuk e di qka me bone mu
Kurr nuk mujta met harru
Zot merrma shpirtin smuj me jetu
O ket gjendje qysh me duru

Ref:
Na na Bashk shkojm na
A eshte gjynah na u me u nda
Na na bashk shkojna na
Për njeri tjetrin jemi ba

Ref:
Na na Bashk shkojm na
A eshte gjynah na u me u nda
Na na bashk shkojna na
Për njeri tjetrin jemi ba


Ky tekst u dërgua nga ValesaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2020
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Granit Gashi


Meda - Na, Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na, Na".
3. Video është e këngës "Na, Na", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

12
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0