Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti Maloku & 3 Nota Band - Digje Cdo Fotografi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

1.Shpirti jem sa ka duru,
sa herë mua m'ke nënçmu.
A e din sa më ke plas?
Jo me borgj s'ta kam pas.

2.Nuk kam dashur tjetër
t'thojsha fjalët bani vepër.
Shoqni t'fortë kishe pas,
me ata që s'më kan dasht.

refreni
Digje të kaluarën
digje-çdo fotografi,
ti kurr vlerën s'ma ke dit
tash me mua e ke kry.

3.
A e din se boll u ba,
zemra ndarë s'ngjitet ma.
T'thojsha 'Mos' se ke mem lyp,
a pe sheh ka ardh kjo ditë.

4.Nuk kam dashur tjetër
t'thojsha fjalët bani vepër.
Shoqni t'fortë kishe pas,
me ata që s'më kan dasht.
Meti Maloku
Publikimi: 18/05/2017
Teksti: Suzana Fazliu
Video Produksioni: BUG Production
Muzika: Np Studio


Meti Maloku & 3 Nota Band - Digje Cdo Fotografi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digje Cdo Fotografi".
3. Video është e këngës "Digje Cdo Fotografi", por nuk këndohet nga Meti Maloku & 3 Nota Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti Maloku:


Komente 0