Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Një Ditë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

S'Ka Ilaç Për Mu Dhimtën Me Ma Ndal
Qaj Me Lot Për Gjdo Nat Ty Kur Të Kujtoj

Dua T'Bëhem Më E Fortë Dhe Një Ditë
Të Të Harroj S'Kam Pas Faj Unë As Një Pikë
E Mira Pesh Të Qoj(2X)

Një Ditë Kur Të Kthehesh Mua S'Do T'Më Gjesh
Pishman Kur Të Bëhesh Unë Më S'Do Të Jem
Ndoshta Do Mërzitesh Kurr Më S'Do T'Më Sheh
M'Ke Lan Pa Arsyje Kurr Ma Mos U Kthe

M'Ke Lan Me Kujtime Djellin Ma Ke Ndal
U Bë Koh Që S'Kam Buzëqesh Syt e Mi Po Qajnë

Dua T'Bëhem Më E Fortë Dhe Një Ditë
Të Të Harroj S'Kam Pas Faj Unë As Një Pikë
E Mira Pesh Të Qoj(2X)

Një Ditë Kur Të Kthehesh Mua S'Do T'Më Gjesh
Pishman Kur Të Bëhesh Unë Më S'Do Të Jem
Ndoshta Do Mërzitesh Kurr Më S'Do T'Më Sheh
M'Ke Lan Pa Arsyje Kurr Ma Mos U Kthe(2X)


Ky tekst u dërgua nga Anita TahiriMigena Rinxhi
Publikimi: 12/02/2020
Muzika: Eroll Dogani
Teksti: Naim Qukiqi
Orkestrimi: Jeton Rahmani
Video Produksioni: BUG Production


Migena Rinxhi - Një Ditë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Ditë".
3. Video është e këngës "Një Ditë", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0