Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Xhelozia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

ZOT sa e bukur esht
sa bukur pran tij po shetitet
jan veshur me ngjyr te njejt mbi ball kaqurreli palitet
aj syt i ja puth
syt si ja ndan
te gjith miqt e mi i pan
te lumtur jan te gjith me than te gjith me than

ngutu zhelozi
ngutu motra ime
le t'mbetet jetime gjith kjo dashuri
nisu xhelozi nisu
sot ja fala atij
le t'ket lumturi se paku ai se paku aii

ZOT sa e bukur esht
sa bukur po mbahen per dore
e mua dy kembet sme mbajn me mban krenarija femrore
puthjet e tija dikur i perbija
me themel tash u dogj shtepia
e qiellit tim e mundit tim e shpirtit tim

ngutu zhelozi
ngutu motra ime
le t'mbetet jetime gjith kjo dashuri
nisu xhelozi nisu
sot ja fala atij
le t'ket lumturi se paku ai se paku aii


Mihrije Braha - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0