TEKSTESHQIP

Mihrije Braha & Naim Abazi
Himni I Dashurisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Himni I Dashurisë" kënduar nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të na bërë të shijojmë edhe aspektin viziv, produkti muzikor u paraqit tek shikuesit i ilustruar me vlera artistike edhe me klip muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti MProduction. Ky videoklip u publikua më 24 Dhjetor 2021. Për kompozimin dhe për fjalët e këngës është kujdesur Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Beni Baksi.